2016. május 31., kedd 22:22

Rockmaraton 2016 részletes program

Írta:
Értékelés:
(1 szavazat)

 

Nagyszínpad I.

  07.08.
Péntek
07.09.
Szombat
07.10.
Vasárnap
07.11.
Hétfő
07.12.
Kedd
07.13.
Szerda
07.14.
Csütörtök
07.15.
péntek
07.16.
Szombat
19:00
-
19:55
  Toxic Holocaust Ektomorf Manegarm UK Subs Battlecross Dog Eat Dog Varg Battle Beast
21:00
-
22:10
  Sodom Enslaved Shining The Casualties Equilibrium Madball Amon Amarth Sonata Arctica
23:30
-
01:00
  At the gates Napalm Death Behemoth Bad Religion Testament Ignite Megadeth EPICA

Nagyszínpad II.

  07.08.
Péntek
07.09.
Szombat
07.10.
Vasárnap
07.11.
Hétfő
07.12.
Kedd
07.13.
Szerda
07.14.
Csütörtök
07.15.
péntek
07.16.
Szombat
18:00
-
18:55
Watch my Dying ORDOG Nevergreen Hatóságilag tilos Cadaveres Bloody Roots Omen Tales of Evening Rudán Joe Band
20:00
-
20:55
Kalapács Leander Kills Dalriada Prosectura Blind myself Wisdom MobyDick Apey and the Pea Rómeó Vérzik
22:15
-
23:25
Akela Road Paddy and the rats Picsa Alvin és a Mókusok Pokolgép OSSIAN Airbourne Depresszió
01:00
-
02:20
Rózsaszín Pittbull Zorall Jolly Jackers Time Bomb Rumjacks The Iron Inside Slipchaos Scary Guyz Science or Society

Sátorszínpad I.

  07.08.
Péntek
07.09.
Szombat
07.10.
Vasárnap
07.11.
Hétfő
07.12.
Kedd
07.13.
Szerda
07.14.
Csütörtök
07.15.
péntek
07.16.
Szombat
17:00
-
17:40
Ragadozók faminehill Wolfdown Gylliath As Karma Brings Dolor Broken Balls ZPZ Békés Projekt
18:00
-
18:55
Fekete Sereg Sirens Chant Born from Pain Dying Wish Anchorless Bodies Éhenkórászok Tisztán a cél felé Hortobágy HC Crew Blizard
20:00
-
20:55
Magor HANOI Being as an Ocean Bornholm Orient Fall AMD Dirty Dawn - AWS
22:15
-
23:25
Demonlord PETOFI Lionheart Sear Bliss The Southern Oracle ETA Don Gatto Központi Hatalom Uzipov
01:00
-
02:20
Alcohol Téveszme Stick to your guns Christian Epidemic Stubborn Fegyelmező Részleg / Argies Social Free Face Kovbojok Dorothy

Sátorszínpad II.

  07.08.
Péntek
07.09.
Szombat
07.10.
Vasárnap
07.11.
Hétfő
07.12.
Kedd
07.13.
Szerda
07.14.
Csütörtök
07.15.
péntek
07.16.
Szombat
17:00
-
18:00
  Swamp Stonecold Warchief Kylfingar Sleepless Visioned Frailty The Morning Star Stonedirt
19:00
-
19:55
  Hot Beaver Phoenix Rt Angertea Virrasztók Krampüs Vesztegzár Malediction / Samas Krinkle
21:00
-
22:10
  Shapat Terror Mozsó Magma Rise Niburta Omega Diatribe Stress Angerseed Wall of Sleep
23:30
-
01:00
  Haw Agregator Room of the mad robots Rumproof Kill with Hate Remorse Gutted Stereochrist
Utoljára frissítve: 2016. június 05., vasárnap 14:13

Új hozzászólás

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.